جستجو
Close this search box.

آرش بسکتبال

درباره ما

آکادمی بسکتبال آرش در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ توسط آرش غفاری بازیکن اسبق تیم های ملی تاسیس شد. در ابتدای راه این آکادمی با حضور ۱۰ بازیکن در سالن پیامبر اعظم (ص) فعالیت می نمود و رفته رفته توانست جایگاه خود را بین مدرسه بسکتبال های استان تهران پیدا کند .
با شروع پاندمی کرونا تمامی باشگاههای کشور تعطیل شدند اما ما توانستیم آموزش آنلاین خود را حفظ کرده و آمادگی بازیکنان خود را در بالاترین سطح نگه داریم پس از اعلام بازگشایی باشگاهها بلافاصله ما نیز فعالیت خود را از سرگرفته و توانستیم بازیکنان زیادی را تا به امروز آموزش داده و به سطح اول بسکتبال معرفی نماییم. از سال ١٤٠٠ نیز سیاستهای بلندمدت خود را آغاز کرده و اقدام به تیم داری در رقابت های لیگ یک استان تهران و لیگ دو کشور نموده ایم .

اهداف و چشم انداز

با توجه به رسالت ما در این مجوعه مبنی بر حضور حداکثری فرزندان ایران زمین و علاقمند کردن آنها به فعالیتهای ورزشی و همچنین کشف استعدادها برای آینده ی کشور عزیزمان ایران ، تلاش کرده ایم تا بتوانیم در حد توان خود پشتیبان فرزندان ایران که از توان کمتری جهت بهره بری از امکانات ورزشی هستند باشیم از این رو فعالیت خود را در کمپ آموزشی شهرستان ورامین نیز آغاز کرده ایم تا بتوانیم استعدادهای برتر این منطقه را با کمک هیات بسکتبال ورامین پیدا کرده و به کشور معرفی نماییم. آکادمی بسکتبال آرش در نظر دارد بصورت آکادمیک و اصولی اقدام به پرورش بازیکنان چه از لحاظ فنی و چه از نظر اخلاقی نماید، این فرآیند یک برنامه ی بلند مدت آموزشی با استفاده از برنامه بلند مدت توسعه ورزشکاران می باشد ( LTAD) که شامل توسعه فنی ، توسعه جسمی و توسعه ذهنی بازیکن خواهد بود. بازیکنان بصورت دوره ای ) کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ) پایش شده و مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت در نهایت آکادمی آرش برنامه ی بلند مدت خود را علاوه بر موفقیتهای تیمهای خود در رده های مختلف سنی بر روی معرفی بازیکنانی با کیفیت به رده های پایه تیم های ملی معطوف نموده است . که در این راه نیز بحمد الله در سال اول حضور در رقابت ها توانستیم به این مهم نیز دست پیدا کرده و از ۳ بازیکن این آکادمی جهت شرکت در اردوی تیم ملی زیر ١٦ سال توسط فدراسیون بسکتبال دعوت
بعمل آمد .

با ما در ارتباط باشید..

آکادمی بسکتبال آرش آماده همکاری و برگزاری رویداد های ورزشی می باشد.

برای دریافت آدرس و کروکی سالن های تمرین مدرسه بسکتبال آرش؛ ایمیل خود را وارد و دکمه "دریافت" را بزنید.

اطلاعات تماس

مشاهده آدرس و کروکی سالن ها

کمک نیاز دارید؟